تبلیغات
دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام

دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام
خدمات پست،پست بانک و مخابرات{ ICT روستایی}
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتون درباره ی این وبلاگ چیه ؟

لینک دوستان

سخنگوی شرکت مخابرات ایران از بدهی 1500 میلیاردی مردم و دولت به مخابرات خبر داد.
به گزارش سیتنا، دکتر زارعیان در نمایشگاه تلکام اظهار کرد: از میان این بدهی‌ها نیمی مربوط به دولت و نیمی مربوط به مردم می‌شود که در خصوص بدهی‌های مردمی نیز بخشی از بدهی‌های مردم به بحث بین الملل برمی‌گردد.

وی در ادامه با یادآوری اینکه طی ماه های گذشته شرکت مخابرات برخی پیشنهادات تشویقی را به سازمان تنظیم مقررات ارتباطات ارسال کرده، تصریح کرد: اگر مخابرات نتواند سرمایه گذاری کند کار بسیاری از شرکتها با اختلال مواجه می شود چرا که در واقع می توان گفت که مخابرات موتور متحرک این بخش است.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، در پاسخ به این سوال که سرنوشت طرح های تشویقی مخابرات در رگولاتوری چه شده است؟ اظهار کرد: متاسفانه گاهی به نظر می رسد بحث تعرفه‌های ما در رگولاتوری به بن بست خورده و هر بار به دلیلی این اتفاق نمی‌افتد اما در این طرح های تشویقی باید به این نکته توجه داشت که انقدر تعرفه‌های ما پائین است حاضریم 3000 تومان از هر روستایی بگیریم تا تمام مکالمات درون شبکه‌ای او به طور رایگان محاسبه شود.

وی همچنین از ارسال نامه‌ای به رگولاتوری خبر داد و گفت: در قالب این نامه پیشنهاداتی را جهت بازگشت تعرفه‌ها به قبل از همکدی مطرح کرده ایم.

سخنگوی شرکت مخابرات همچنین اظهار کرد: برنامه هایی را در حوزه سرویس های ارزش افزوده به تازگی پیشنهاد داده ایم که منجر به افزایش درآمد می شود.

دکتر زارعیان همچنین یادآور شد: شرکت مخابرات برنامه هایی دارد تا برای جبران عقب ماندگیهای درآمدی ثابت از طریق دیتا عمل کنیم اکنون ما در خصوص اینترنت نیمی از بازار را در دست داریم که این موضوع نشانگر رضایت مردم است. البته با این حال همچنان در طرح معاونت تجاری چندین طرح بهینه سازی خدمات در دستور کار قرار گرفته است. از سوی دیگر در حال تقویت مرکز 2020 هستیم تا زمان پاسخگویی به حداقل برسد.

وی در پایان در خصوص استانهایی که پیش از این از سوی رگولاتوری بحث توقف واگذاری اینترنت در آنها مطرح شده بود، از حل مشکل همه استان ها خبر داد.

منبع : سیتناطبقه بندی: شرکت مخابرات ایران،
[ دوشنبه ششم مهر 1394 ] [ 09:22 قبل از ظهر ] [ مدیریت وب ]
.: Weblog Themes By folder98 :.

درباره وبلاگ


آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :