تبلیغات
دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام

دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام
خدمات پست،پست بانک و مخابرات{ ICT روستایی}
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتون درباره ی این وبلاگ چیه ؟

لینک دوستان

مجلس-مخابرات

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در حوزه تلفن همراه به دلیل موضوع رقابتی، قیمت‌ها بر اساس بازار تعیین می‌شود، اما در حوزه تلفن ثابت به دلیل انحصار موجود باید قانونگذار تکلیف را مشخص کند.

مخابرات ما (همراه به نقل از مهر) – عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه علاوه بر موضوع تعرفه‌ها در زمینه نرخ‌های مخابراتی اختلافات سلیقه‌ای دیده می‌شود، گفت: مجلس آمادگی دارد جلسه چهارجانبه با حضور نمایندگان کمیسیون اصل ۴۴، نمایندگان کمیسیون صنایع، مسئولان وزارت ارتباطات و مدیران شرکت مخابرات ایران برای حل مشکلات فعلی و اختلافات برگزار کند.

فولادگر با اشاره به اینکه دولت باید از محل درآمد اپراتورهای مخابراتی در زیرساخت‌ها سرمایه‌گذاری کند، گفت: این رقم در سال جاری ۳ هزار میلیارد تومان و در سال گذشته ۱۷۰۰ میلیارد تومان بوده است.

وی با بیان اینکه نحوه تعامل با بخش خصوصی نباید با مناقشه همراه باشد، گفت: در حوزه تلفن همراه به دلیل موضوع رقابتی، قیمت‌ها بر اساس بازار تعیین می‌شود، اما در حوزه تلفن ثابت به دلیل انحصار موجود باید قانونگذار تکلیف را مشخص کند.

فولادگر با بیان اینکه شورای رقابت نباید به طور مستقیم وارد تعرفه‌گذاری شود، ادامه داد: این شورا می‌تواند فرمول تعیین تعرفه در حوزه تلفن ثابت را ارائه دهد.

وی با بیان اینکه در هیچ جای دنیا وزیر، تعرفه و قیمت‌ها را تعیین نمی‌کند، خاطرنشان کرد: باید نهادی تنظیم کننده در حوزه خدمات انحصاری ایجاد شود تا رویه قیمت‌گذاری در این بخش مشخص باشد. اگر دولت قرار است در حوزه انحصاری قیمت‌گذاری کند باید نسبت به مابه‌التفاوت قیمت تمام شده یارانه بدهد و این در قانون آمده است.
طبقه بندی: شرکت مخابرات ایران،
[ سه شنبه هفتم مهر 1394 ] [ 10:57 قبل از ظهر ] [ مدیریت وب ]
.: Weblog Themes By folder98 :.

درباره وبلاگ


آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :