تبلیغات
دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام

دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام
خدمات پست،پست بانک و مخابرات{ ICT روستایی}
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتون درباره ی این وبلاگ چیه ؟

لینک دوستان
بنام خدا
(( فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری امام حسین (ع) را تسلیت می گوئیم ))
با عرض سلام و احترام محضر همكاران محترم مخصوصاً اعضای محترم انجمنهای صنفی كارگری كارگران مراكز مخابرات  استان خراسان رضوی
همكاران محترم : گزارش كار شركت در جلسه شهرستان تربت جام
ابتداً ضمن تشكر و قدردانی از زحمات نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای تربت جام ، تایباد و باخرز جناب آقای دكتر اسدللهی كه همواره در كنار دیگر خدمات شایان و ارزنده خویش نگرشی ویژه به مسئله كارگزاران داشته و دارند همانگونه كه قبلاً نیز از رسانه های مختلف مطلع گردیده اید روز چهار شنبه تاریخ 15 مهر ماه 1394 وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات و جناب آقای دكتر براری و هیات همراه به شهرستان تربت جام تشریف فرما شدند .
همكاران ما در انجمن صنفی آن شهرستان كه هماهنگیهای لازم را با جناب دكتر اسداللهی ترتیب داده بودند وقت حضور در جلسه و  اعلام مشكلات را برای كانون فراهم نمودند كه جا دارد از تلاشهای همكاران فعال در شهرستانها تربت جام ، تابیاد و باخرز تقدیر و تشكر نمائیم .
 در این جلسه آقایان : هوشمند ، جهانشیری و همت ابادی  به نمایندگی از كانون حضور داشتند در لحظه تعیین شده با اعلام سخنگو ی جلسه  ، رئیس هیات مدیره كانون انجمنهای صنفی كارگری استان خراسان رضوی جناب آقای هوشمند به جایگاه دعوت گردیدند.
برادر هوشمند پس از بیان مقدمه ای كوتاه و تقدیر و تشكر از زحمت های دولت مردان و نمایندگان مجلس به بیان مشكلات موجود اشاره نمودند و مهمترین موارد را به شرح ذیل به استحضار وزیر محترم و حاضرین در جلسه رساندند .
1- قلمداد نمودن كارگران به عنوان كارگر غیر فنی
2- ارسال بیمه همكاران به تامین اجتماعی بصورت غیر فنی
3- نداشتن برگ ماموریت و نداشتن لباس ممهور به آرم شركت مخابرات جهت رفع خرابیها
4- عدم انعقاد قرارداد با همكاران ورودی بعد از 1388
5- عدم انعقاد قرارداد با همكاران درمراكز ی كه تبدیل به شهر شده اند
6- عدم وجود فیش حقوقی
سپس بردار هوشمند به بیان ادامه مشكلات پرداختند و پس از صحبتهای رئیس هیات مدیره كانون انجمنهای صنفی ، وزیر محترم به آقای دكتر براری دستور تشكیل كمیته ای ویژه و پیگیری مشكل كارگراران مخابرات دادند و از مدیر عامل محترم شركت مخابرات استان خراسان رضوی كه در این جلسه حضور داشتند دعوت شد تا در جایگاه پاسخ دهند كه ایشان نیز فرمودند ما پیگیر مشكلات آنان هستیم و جلسه در ساعت 22 به پایان رسید .
در پایان :
1- از وزیر محترم و هیات همراه ، نماینده محترم در شهرستان تربت جام ، فرمانداری محترم ، مدیر عامل محترم و دیگر مسئولین كه پیرامون مشكلات پیش روی كارگزاران جلسه را فراهم نمودند تقدیر و تشكر می شود
2- ازبرادران بزرگوار جناب آقای هوشمند و جهانشیری و همت ابادی و دیگر عزیزان فعال در كانون انجمن های صنفی خراسان رضوی كه پیگیر امور بودند تقدیر وتشكر می شود .
من الله التوفیق
كانون انجمنهای صنفی كارگری كارگران مراكزمخابرات استان خراسان رضویطبقه بندی: کارگزاران مخابرات و ICT ،
[ سه شنبه بیست و یکم مهر 1394 ] [ 04:30 بعد از ظهر ] [ مدیریت وب ]
.: Weblog Themes By folder98 :.

درباره وبلاگ


آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :