ICT_ROOSTAEI

مجموعه خدماتICT
پست
مخابرات
پست بانک

دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام - یا ثار الله

خدمات پست،پست بانک و مخابرات{ ICT روستایی}
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت

پیام مدیریت وب بسطام


بنام خالق یکتا
به عشق محمد و آل محمد صلوات

{ آرامگاه شیخ بایزیدبسطامی دربسطام }
سلام دوستان ازاینکه محفل این حقیر راباقدوم مبارک مزین کرده و دیده باران فرمودیدسپاسگزارم امیدوارم بانظرات خوب و سازنده اتان مرا درارائه ی هرچه بهتراین وبلاگ یاری فرمایید.وبلاگ بسطام سعی دارد اوقات خوشی رابرای شماعزیزان فراهم نماید و ضمناً پلی باشد بین همکاران مخابرات روستایی کشور،درصورت تمایل مرابه اسم دفترخدمات فناوری اطلاعات وارتباطات روستای بسطام لینک کنید وباگذاشتن پیغام درقسمت نظرات منتظرباشیدتادراسرع وقت لینک شویید.باتشکر مدیریت

نویسندگان وب بسطام

تقویم و ساعت وب بسطام

ارتباطات وب بسطام

***شروع***
خدمات ICT _
لینک دوستان+
تک ایران_
مخابرات ما _
خدمات ICT _
فروشگاه های بسطام +
فروشگاه شماره 1 _
فروشگاه شماره 2 _
فروشگاه شماره 3_
فروشگاه شماره 4 _
فروشگاه شماره 5 _
فروشگاه شماره 6 _
دفاتر و انجمن ICT کشور+
ترجانICT _
سرابICT _
خمینICT _
توللیICT _
کوئیکICT _
اصفهانICT _
همسفرICT _
پیرانشهرICT _
مولان آبادICT _
کارگزاران خودمخابرات ICT _
انجمن کارگزاران روستایی ICT _
انجمن دفاتر پیشخوان مرکزیICT _
انجمن دفاتر پیشخوان لرستانICT _
انجمن دفاتر پیشخوان گلپایگان ICT _
انجمن دفاتر پیشخوان کرمانشاه ICT_
انجمن دفاترپیشخوان خراسان رضویICT _
دانلود های اینترنتی +
دانلود و کد موزیک کردی _
Team Viewer 5دانلود فایل _
دانلود رایگان کتاب - زندگینامه _
دانلود آهنگ بهترین خوانندگان _
پورتال پیام نور مرکز سقز _
دانلود کتاب خیام به زبان کردی _
پورتال هواشناسی سقز _
دانلود رایگان کتاب - ادبیات جهان _
پورتال پست بانک کردستان _
دانلود کتاب رایگان - روانشناسی _
پورتال دانشگاه آزاد واحد سقز _
دانلود رایگان کتاب - کامپیوترو آی.تی _
پورتال رسمی استانداری کردستان _
دانلود رایگان کتاب - کتابهای تخصصی _
دانلود رایگان کتاب - کتابخانه امیدایران _
دانلود رایگان کتاب - دینی وعلوم انسانی _
پورتال های اینترنتی +
پورتال شهرداری سقز _
پورتال فرمانداری سقز _
پورتال کار و امور اجتماعی کردستان _
پورتال شرکت پست استان کردستان _
پورتال مدیریت آموزش و پرورش سقز _
پورتال دفاتر پیشخوان استان کردستان _
پایگاه های اینترنتی +
پایگاه خبری آفتاب _
پایگاه خبری اکونیوز _
پایگاه خبری جام جم _
پایگاه عصر موسیقی _
پایگاه آب و هوای جهان _
پایگاه باشگاه زوج آسمانی _
پایگاه شبکه رادیویی فرهنگ _
پایگاه اطلاع رسانی خانه ملت _
پایگاه اطلاع رسانی کارمند نیوز _
پایگاه خبری فوتبال ایران و جهان _
پایگاه سازمان امور مالیاتی کشور _
پایگاه پخش زنده تلویزیون و رادیو _
پایگاه کانون دفاتر پیشخوان دولت _
پایگاه مجمع تشخیص مصلحت نظام _
پایگاه بیمارستان و مراکز درمانی مادر _
پایگاه سوابق صندوق تامین اجتماعی _
**************پایان*************
لیست کامل ارتباطات

سقز

نظرسنجی وب بسطام

نظرتون درباره ی این وبلاگ چیه ؟

امکانات ویژه وب بسطام

بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید این ماه:
بازدید ماه قبل:
بازدید کل:
کل مطالب:
[Translate to English]
RSS     ATOM
دریافت کد نظر یادت نره شارژ اینترنت َADSL پرداخت آسان قبوض پیام فیش حقوق بازنشستگان فیش حقوق شاغلین خرید عینک آفتابی معرفی فروتل سونی اریکسون اسمبلی نوکیا اسمبلی نمایشگاه دائمی فروتل کوچک کننده بینی آیدان اصل بزرگترین بانک اطلاعاتی تعمیرات موبایل خرید ساعت دیواری
موضوع: کارگزاران مخابرات و ICT   | نویسنده: مدیریت وب | تاریخ: یکشنبه سوم آبان 1394

21

نویسنده :جناب آقای محسن لگزیان


یا ثار الله

باز این چه شورش است که در خلق عالم است

به نام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست

مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست           تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست

سلامی دوباره و تجدید ارادتی وافر حضور همه همکاران مکرم در اقصی نقاط پهناور ایران عزیزمان ،کرد ،لر،ترک،بلوچ که غایت همه واحد خاصه، نیل به مطالبات به حق که نفی آن سالها متواتر و متوالی است به دلیل نشستن  غباری به چشمان مستبدین خواسته یا ناخواسته حاکی از: اجهاف ،استبداد ،بی کرامتی ، بی صداقتی ، تبعیض که در مورد اخیر بستر و لوازم پیدایش تمامی منقیات را به ظهور رسانیده و به حق وتامه اضطراب و تشویش همگان را فراهم می آورد که اگر همچون سالهای دورتر تدبیری اندیشیده نگردد و رخوت و سستی سالهای 85-89 تکرار گردد و مضافا چاشنی و سالادی همچون اشتقاق و افتراق و کج اندیشی ما همکاران که به صورت نسبی با مشقات و صرف زمان فراوان چند صباحی بیشتر نیست با حمایت دلسوزان نظام و مردان قانون واقف به مطالباتمان آن هم به صورت حداقلی گردیده ایم سفره آن سود جویان خود کامه را تزئین کند آن وقت فقط باید لسانمان مزین گردد به همین و بس:وااسفا


همکاران عزیز ،برادران، خواهران شخیص، بنده چند روزیست تمامی مطالبات و دل نوشته های شما عزیزان را چه پیگیری همکاران خدوم و چه کامنت های عزیزان همکار را در سایت های همکاران مطالعه و رصد کرده ام و بر خود تکلیف دانستم به عنوان شاگرد، همه مطالب پیرامون آنچه با ما می کنند مسئولین مخابرات به صمع و نظر رسانیده باشم البته بابت تصدیع اوقات همه همکاران پوزش می طلبم و تمامی مساعی ام را در اختصار مطلب به کار خواهم گرفت  و در اوان عرایضم از محراب نیشابوری تقدیم همه همکاران می کنم.

وطن بنگر سکوت مرگ بارم را      وطن بنگر تهی دستی و چشم اشک بارم را

وطن بنگر زمستان شد تمام فصل های من   وطن بنگر گرفت از من زمانه نو بهارم را

تو می دانی کودکم لبریز خواهش هاست     جوابی نیست جز خجلت نگاه شرمسارم را

وطن بنگر که یارانم خزانی مسلک سردند         وطن بنگر نشاطی نیست دگر بزم بهارم را

تبعیض و تبعیض - آری همکاران مکرم این عبارت نامیمون و شوم و زننده که مانوس با گوشت و خون همکاران من بدور از هر گونه تهیج و تحریک چرا که همه مستحضر می باشید و مسئولان نیز همین طور که در اکثر بیانیه ها و مکاتباتم در زمان پیگیری های شروع شده از سال 79-83 تا کنون (تا قانون ومصوبه بند 86) از همه همکارانم به عنوان جمع متنعم از قناعت یاد کرده ام که حتی همکاران نیشابوری و فیروزه ای خود شاهد اعتراض نمایندگان ملی این شهرستان آقای سبحانی نیاکه سهم بسزایی در این پروژه ملی در کشور داشته و نیز دیگر نماینده این شهرستان در جلسه برگزار شده هضم مبلغ هفصد تا یک میلیون تومان بر ایشان دشوار و غیر قابل باور بوده است با توجه به شاخصه ی تورم و علل خصوص  سوابق این طیف خدمتگذاران .

آری بنده طی یک حلقه سیدی سال 83 عنوان مصداق عدالت با توجه به عدم امنیت شغلی همکاران و شاخص دریافتی همکاران را عنوان کردم .اکنون که نیز همکاران هر زمان جهت دریافت یا پرداخت همین قوت قناعت از مسئولین پیگیری می نماییم با جواب چالش و افت تراز مالی مخابرات مواجه شده .. آیا جای شگفتی ندارد و احتساب سخریه نمی باشد برای مبلغ... بعد از چند ماه جواب مسئولین مخابرات استانها در قبال ... دریافت ششصد میلیون تومان فقط و فقط پاداش مثلا شخص حقوقی که چند روز پیش باز نشسته شده اند به گویش این همکاران این بزرگوار که صد البته واقفیم به این که قطعا با نظر کارشناسی و احتساب تراز خدمات ایشان صورت پذیرفته است و نیز همچنین به عنوان مشت نمونه خروار البته و صد البته نیز تطابق دارد. این دریافتی که چرا که در زمان مراجعات بنده به اداره کارکه مستندات آن موجود است به کرات شاهد مرقوم کردن لوایح از جمله ما مسئولین مخابرات برای کمتر از نیم ساعت مانده به غروب آفتاب خدمات ارائه می کردیم .

عزیزان، صدای همه ما گوش فلک را کر کرده از بس که عنوان طبقه بندی مشاغل را داد زدیم مگر قانون صراحت ندارد؟بند 86... طبق شرایط و ظوابط در قانون کار تا زمان بازنشستگی ، آیا قانون کار فقط ظوابطش پایین ترین نورم و اشل حقوقی هفصد هزار توما ن است؟مدارک ،سوابق ،تخصص ،نوع کار جایگاهش کدام است .عزیزان قانون مدون و صریح کار خیلی ساده اول ابزار بعد کار.. کدام امنیتی  بابت کار در ارتفاعات که حداقل در روستا 6تا 8 متر می باشدآیا کارکنان داخل اداره از لوازم شخصی خود همچون خودرو و غیره بابت ارائه خدمات استفاده می نمایند .همکاران، ما که پیمانکار نیستیم که غائل به نتیجه باشیم ما قائل به وظیفه طبق ظوابط و قوانین اداره کار می باشیم.

درست بودن یا نادرست بودن توجیه  مگر یادمان رفته که در گذشته با ما چه می کردند و چقدر پرداخت می کردند به عهده افکار عمومی، اما بنده به سهم خودم می گویم این توجیه بی شباهت از چاه به چاله افتادن نیست قرار نیست چون ظلم زیادی به ما شده رضایت دهیم به ظلم کمتر ی . این نظر نگارنده است در جواب همکار خدومی که تحت عنوان کانون که پاسخ داده بود به سوال همکاران .همان طوری که سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین درس فلسفه عاشورا را از خود به یادگار گذاشته اند در خیال گذشت خصلت مردان است اما ایشان فرموده اند:کسانی که نظاره گر جور ستمکاران باشند و بی اهمیت نسبت به آن ، خداوند متعال در قیامت آن افراد ساکت را  هم خانه آن ستمکاران خواهد کرد.

ضمنا همکاران عزیز یاد آوری می کنم از چالشهای پیش آمده بین وزارت خانه و شرکت مخابرات ایران غافل نباشید و دامنه مطالعات خود را گسترده نمائید تا در موضوع خصوصی سازی و یا دوستی ما قربانی نباشیم.

قابل توجه همه همکاران اجبارا به استحضار می رساند شکل و سیاق قرار داد زمان دولتی و خصوصی تفاوتی نداشته آنچه اهم موضوع می باشدبه بوته فراموشی سپردن در هر دو زمان به شکل خاص و ماهرانه و شیطنت آمیز بوده است که اکنون حتی با احتساب قانون شاهد اکراه مخابرات می باشیم.

همکاران ارجمند رخوت و سستی را کنار گذاشته و وقعی به تهدیدات مخابرات ندهند و با حافظ انسجام همکاران بوده و جسارت همیشگی را با رعایت قانون و تمکین از قانون حفظ کرده و هر زمان  را به عنوان فروش زمان به مخابرات به بهانه های صدور فیش حقوقی ،طبقه بندی مشاغل و... دانست.

آیا همکاران از فرجام پیگیری و شکایت مجلس طبق آئین نامه 236 (استنکاف مخابرات از قانون) در شعبه 15 رسیدگی به کارکنان دولت وقوف دارند که قطعا دارند چه تمهیداتی برای آن اندیشیده اند.

آیا مجلس و ما باید نسبت به تخلف تامین اجتماعی واریز 7 درصد بدون خدمات در آن سالها که دچار خسران شده ایم و به معنای واقعی آن دو بار پول گرفتن تامین اجتماعی اغماض نمائیم.

همکاران توجه داشته باشند تا اسفند ماه چیزی نمانده است و باید با یک رشته پیگیری های تخصصی به صورت ویژه از طریق مردان قانون مطالبات به حق و اصلی خود را پیگیری نمائیم و آنچنان خرسند نباشیم بابت صدور فیش حقوقی مخابرات که به چارت سازمانی خود نزدیک کرده که البته حق مسلم ماست.

پرسش ما ست که چرا با وقفه و تاخیر انجام شده ، شایان ذکر است که از این دست فیش در سالهای کارگزاری  حتی با درج نام کارمند در اختیار ما قرار  می گرفت .

انجمن صنفی مسئولین مخابرات روستایی نیشابور و فیروزه به وقوف از شاخصه و ارزشمندبودن جناب آقای سالاری و ضمن عرض تبریک و خوش آمد گویی به ایشان و توفیقات روز افزونشان را از ایزد قادر مسئلت می نمائیم انشاءلله همان طور که عنوان کرده اند با غایت ایجاد انگیزه خدمت و ارتقاء خدمت در خراسان با توجه  به پرداخت حق و حقوقات کارکنان به موقع و لحاظ مطالبات واقعی این مهم هر چه سریعتر صورت بپذیرد

ضمنا این انجمن درگذشت مرحوم آقای مجید سعیدی را که در سانحه ی  تصادف جان خود ر از دست داده اند را به خانواده ایشان و همکاران تسلیت عرض می نماید.
تلکس خبری وب بسطام

:: بسته «مطالبات کارگزاران مخابرات روستایی» پیشنهاد می‌شود/نیاز به تعامل و همفکری برای حل مشکلات
:: نتایج پیگیریها ، تلاشها و اقدامات فعالان و نمایندگان کارگزاران
:: تغییر رویکرد مدیران جدید مخابرات در مواجهه با کارگزاران مخابرات روستایی/تشکیل کارگروهی متشکل از مدیران مخابرات و نمایندگان کارگزاران
:: نشست مدیرعامل شركت مخابرات ایران با نمایندگان کارگزار روستایی برگزار شد
:: نتایج پیگیریها ، تلاشها و اقدامات فعالان و نمایندگان کارگزاران در سفر ۲۱ بهمن ماه به تهران
:: تشکیل کارگروه ویژه برای حل مشکلات کارگزاران روستایی مخابرات
:: دیوان عدالت اداری دغدغه‌های کارگزاران مخابرات روستایی را درک کند
:: تذکر کتبی به وزیر ارتباطات در خصوص لزوم تعیین تكلیف كارگزاران مخابرات روستایی
:: رجیستری یک مدل گوشی آسیایی از ۱۴ بهمن ماه آغاز می‌شود. دستور وزیر ارتباطات برای حل مشکل کارگزاران مخابرات روستایی
:: ادامه بلاتکلیفی کارگزاران مخابرات روستایی/به بهانه خصوصی‌سازی قانون را دور زدند
:: شركت مخابرات ایران برای موقت‌كردن قراردادهای كارگزاران روستایی برگ جدیدی رو كرد شگرد جدید مخابرات
:: جوابیه جامعه کارگزاران مخابرات روستایی به اظهارات معاونت محترم نیروی انسانی شرکت مخابرات ایران جناب آقای مهندس دیانی در پی خبر ایشان در خصوص اپلای ( بکارگیری ) و پاداش عملکرد برای کارگزاران مخابرات روستایی
:: امکان استفاده از نظام اپلای و پاداش عملکرد برای کارگزاران روستایی
:: جامعه کارگزاران مخابرات روستایی در پی خبری شدن نظام پاداش:
:: پیگیری برای رفع ایرادات واگذاری مخابرات
:: تأکید وزیر ارتباطات به شرکت مخابرات ایران برای قرارداد کارگزاران روستایی
:: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات : فصل الخطاب در برخورد با کارگزاران روستایی مخابرات قانون است
:: ممنوعیت افتتاح حساب بانکی در روستاها لغو شد/احراز هویت روستاییان در شعب شهری پست بانک دیگر نیاز نیست
:: دستورکار هفته آتی کمیسیون‌های تخصصی مجلس/ حضور ۸ وزیر کابینه در جلسات
:: یک تشکل عالی کارگران مخابرات در نامه‌ای مطرح کرد؛