تبلیغات
دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام

دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام
خدمات پست،پست بانک و مخابرات{ ICT روستایی}
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتون درباره ی این وبلاگ چیه ؟

لینک دوستان


زوایای پیدا و پنهان واقعیت کاری در مراکز مخابرات روستایی چیست؟

به نظر می رسد نفوذی که مخابرات بر وزارت کار و اداره کار و برخی از ارگانها مسئول در امور کاری کشور دارد این ادارات را تا به امروز بازیچه خود  قرار داده است به گونه ای که این ادارات تا به امروز نتوانسته اند این اداره و شرکت را وادار به رعایت اصول اولیه کاری درکشورکنند و نیروهای به کار گرفته درمراکز روستایی همچنان اسیر توافق های صورت گرفته بین ادارات ، مسئولین کاری و مخابرات هستند.

توافق های پنهانی این ادارات با مخابرات گویایی زوایای پیدا و پنهان این  واقعیت است که این ارگانها نمی خواهند و یا قدرت آن را ندارند تا با این اداره و شرکت روبرو شوند. و گویا هنوز اراده ای برای اجرای قوانین در این شرکت دیده نمی شود و حداقل های تصویب شده در قوانین کار کشورهمچنان بلا تکلیف ،وامروز و فردا می شوند. گویی قوانین تصویب شده به عنوان  قانون کار برای مسئولان این شرکت بازیچه ای بیش نیستند.

حال سوال اینجاست که چرا اداره کار و مسئولین کاری و نظارتی تا به امروز نتوانسته است این شرکت را وادار به تمکین از قوانین کاری کشور بکنند . و چرا در توافق های خود حاضر شده اند که سمت های جدیدی که در قانون کار معنایی برای آن نیست و محلی برای اجرای آن شغل در قانون کار وجود ندارد مورد پذیرش قرار گیرد مثلا نام کارگزار در قانون کار در کجا قرار دارد ؟

رایحه ی گذاشتن  اسامی جدید تلفنچی ، متصدی تلفن، اپراتور، متولی، عامل ، مامور، پیشکار و.... هم ظاهرا به شامه ی مخابرات و برخی از مسئولین کاری چندان ناخوش نیست تا چند صباحی سر ما را با این اسامی سرگرم کنند و از این گذر با به کار کشیدن ما چند کلاه  دیگر هم برای خود بدوزند .


آقایان قانون گریز شرکت مخابرات ایران کجای دنیا این کار سخت و حادثه خیز و زیان آور را اسمش را می گذارند تلفنچی؟
چرا با قانون های من دراوردی خلق خدا رو گول میزنید ؟

آیا اعتقادی به آخرت دارید؟؟؟


شورای هماهنگی کارمندان مخابرات روستایی کشورطبقه بندی: کارگزاران مخابرات و ICT ،
[ شنبه شانزدهم آبان 1394 ] [ 08:52 قبل از ظهر ] [ مدیریت وب ]
.: Weblog Themes By folder98 :.

درباره وبلاگ


آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :