تبلیغات
دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام

دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام
خدمات پست،پست بانک و مخابرات{ ICT روستایی}
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتون درباره ی این وبلاگ چیه ؟

لینک دوستان


یک نماینده مجلس از منتفی شدن موضوع بازگشت سهام مخابرات به دولت خبر داد

غلامرضا اسداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار بورس خبرگزاری فارس درباره آخرین اقدام‌ها در زمینه بازگشت سهام شرکت واگذار شده مخابرات به دولت گفت: با وجود امضای 100 نماینده مجلس برای بازگرداندن سهام کنترلی مخابرات به دولت، اما به درخواست سهامدار عمده و اینکه منافع سهامداران خرد این شرکت در بازار سرمایه به خطر می‌افتد از ارایه این بحث در مجلس خودداری و موضوع بازگشت آن به دولت منتفی شده است.
این نماینده مجلس در حالی از منتفی شدن بازگشت سهام مخابرات به دولت سخن گفته است که 4 سال پیش کمیته تحقیق و تفحص مجلس، فرایند واگذاری سهام شرکت مخابرات به بخش خصوصی را دارای اشکال دانسته بود.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخزر در مجلس در ادامه از برخی مشکلات در فرایند واگذاری شرکت‌های دولتی به بخش خصوصی نیز سخن گفت و افزود: متاسفانه در فرآیند واگذاری شرکت های اصل چهل و چهاری به بخش خصوصی با وجود تاکید رهبری و نیز مفاد قانونی همواره وجود داشته که پیگیری مجلس در ازای فعالیت‌هایی که تاکنون صورت گرفته را در پی داشته است.

وی افزود: در برخی از واگذاری ها این ادعا وجود دارد که قوانین گاهی به درستی در فرایند قیمت گذاری یا تشخیص اهلیت خریدار رعایت نمی‌شود و وجود شبهه و تردید در روند واگذاری منجر به خسارت به ضربه به اعتماد عمومی جامعه شده است.

منبع : خبرگزاری فارسطبقه بندی: شرکت مخابرات ایران،
[ یکشنبه هفدهم آبان 1394 ] [ 08:36 قبل از ظهر ] [ مدیریت وب ]
.: Weblog Themes By folder98 :.

درباره وبلاگ


آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :