تبلیغات
دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام

دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام
خدمات پست،پست بانک و مخابرات{ ICT روستایی}
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتون درباره ی این وبلاگ چیه ؟

لینک دوستان
http://media.mehrnews.com/d/2015/05/08/3/1684273.jpg?ts=1446879685220

وزیر کار با اعلام طراحی مدل جدیدی از طبقه‌بندی مشاغل، گفت: توسعه اشتغال و جلوگیری از ریزش شغل، دو سیاست همزمان دولت است.
علی ربیعی، توسعه تشکل‌های کارگری و کارفرمایی را از برنامه‌های راهبردی وزارت کار برشمرد و گفت: در مدت فعالیت دولت تدبیر و امید ۳۲۰۰ تشکل کارگری و کارفرمایی تشکیل شده که نشان دهنده رشد ۳۲ درصدی آنها بوده است.
وزیر کار، اجرای طرح مسکن اجتماعی را از دیگر برنامه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کارگران، بازنشستگان و خانواده‌های دارای معلول عنوان کرد و با اشاره به اینکه تدوین این طرح به اتمام رسیده و سازمان تأمین اجتماعی و وزارت راه و شهرسازی در این زمینه همکاری می‌کنند، افزود: در تلاش هستیم ساز و کاری طراحی کنیم که یارانه سود تسهیلات به متقاضیان این طرح اعطا شود. وی، اهتمام به مسائل کارگری و کارفرمایی را از اولویت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برشمرد و با اشاره به اینکه ما بر توسعه تشکل‌ها تأکید داریم، افزود: در این چارچوب نهادهای مدنی عرصه روابط کار باید همکاری بیشتری با وزارتخانه داشته باشند.
ربیعی، طراحی مدل جدیدی از طرح طبقه‌بندی مشاغل را از برنامه‌های پیش رو عنوان کرد و با تأکید بر اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توسعه بنگاه‌های خُرد و متوسط بهبود اشتغال را مدنظر قرار داده است، خاطر‌نشان کرد: طرح‌هایی مبتنی بر این موضوع تدوین و در استان‌ها در حال اجراست.
وی، توسعه اشتغال و جلوگیری از ریزش شغل را دو سیاست همزمان دولت عنوان کرد و گفت: با تمهیدات درنظر گرفته شده از ریزش مشاغل زیادی جلوگیری شده است. توسعه اشتغال و بهبود شرایط بازار کار، قدرت چانه‌زنی نیروی کار را افزایش می‌دهد و ما با توجه به بروز پدیده رشد بدون اشتغال تلاش می‌کنیم مشاغل پایدار در حوزه بنگاه‌های کوچک و بخش خدماتی را افزایش دهیم تا در این رهگذر اجرای سیاست‌های رفاهی ملموس‌تر شود.

منبع : خبرگزاری مهر
طبقه بندی: اجتماعی،
[ سه شنبه نوزدهم آبان 1394 ] [ 10:41 قبل از ظهر ] [ مدیریت وب ]
.: Weblog Themes By folder98 :.

درباره وبلاگ


آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :