تبلیغات
دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام

دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام
خدمات پست،پست بانک و مخابرات{ ICT روستایی}
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتون درباره ی این وبلاگ چیه ؟

لینک دوستان


سپاس خدای را در برابر عطا و احسانش؛ احسانی که به ما و قبل از ما و بعد از ما از بندگانش، عطا فرموده. سپاسی به اندازه آنچه هست و در آینه علمش می نماید، سپاسی چند برابر آنچه هست، جاویدان و همیشگی، تا روز رستاخیز، سپاس بیکران.

چرا شناسنامه کاری برای مراکز مخابرات روستایی تعریف نشده است؟؟؟

با گذشت نزدیک به 30 سال از فعالیت مسئولین مراکز مخابرات روستایی برای این قشر از زحمت کشان جامعه، شناسنامه شغلی تعریف نشده است، و نام تلفنچی بر آن نهاده، که می توان گفت بزرگترین جوک قرن باشد. کارمندان فنی مراکز که برای آنها بیش از 20 وظیفه شغلی و فعالیت در شرح وظایف تعریف شده است، که  برای اداره هر کدام  از آنها در مراکز شهری چند نفر نیرو   به کار گرفته می شود.  با این حال این فعالیت ها در مراکز روستایی توسط یک نفر اداره می شود.

نمونه فعالیت های در حال انجام در مراکز مخابرات روستایی را می توان شامل:

118 اطلاعات تلفنی و شماره ای مردم ، 117 گزارشات خرابی خطوط ، مراقبت از وسایل نیرو و تغذیه ، مراقبت و کنترل نرم افزارها و دستگاه سویچ ، سرکشی از تاسیسات شبکه هوایی و کابل های مشترکین ، امور مشترکین با مجموعه از کارها  که  از ثبت نام  تا سلب امتیاز مشترک  را دربر می گیرد ، رفع خرابی های مشترکین ، امور پستی و در برخی مراکز امور بانکی ، نگهداری از تاسیسات مراکز ، توزیع قبوض و رفع مشکلات آن و گرفتن لاوصول ها و پرداخت قبوض ، نظافت و گرد گیری وسایل نصب شده و ساختمان ، ارائه خدمات اینترنتی  برای مشترکین ،رانژه خطوط ، و ... که کلکسیون فعالیت ها را می توان  در این شغل مشاهده کرد یک سال کار یک فرد دراین مراکز مساوی 30 سال یک کارمند اداره معمولی است.

حال سوال اینجاست چرا برای این قشر از نظام کاری کشور با این حجم کاری شناسنامه کاری تاکنون تعریف نشده است و فعالیت های این قشر  فعال جامعه دست خوش واژه پردازی های سخیف اداری شده اند که هر آنکه خوشش آید نامی بر او نهند و کاری به او سپارند.

شرح وظایف مدیر کل ،و مسئول روابط کار و بازرسین اداره کل کار و رفاه اجتماعی استانها و وزارت در این مورد چیست؟


شورای هماهنگی کارگران مخابرات روستایی کشور
طبقه بندی: کارگزاران مخابرات و ICT ،
[ جمعه سیزدهم آذر 1394 ] [ 09:15 قبل از ظهر ] [ مدیریت وب ]
.: Weblog Themes By folder98 :.

درباره وبلاگ


آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :