تبلیغات
دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام

دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام
خدمات پست،پست بانک و مخابرات{ ICT روستایی}
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتون درباره ی این وبلاگ چیه ؟

لینک دوستان


وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تفاهم‌نامه همکاری در راستای توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار در بخش ICT امضا کردند.

به گزارش خبرنگار سیتنا، بر اساس این توافق ها که به امضای علی ربیعی و محمود واعظی وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونین آنان رسید، مقرر شد دو وزارتخانه در این راستا همکاری کنند.

این تفاهم نامه، با حضور نماینده سازمان یونیدو (توسعه صنعتی ملل متحد) و رئیس بنیاد بازی‌های رایانه ای و معاونت اشتغال وزارت کار، تفاهم نامه توسعه صنعت بازی (گیم و انیمیشن) به امضا رسید.

همچنین توافق نامه همکاری بین یو نیدو، معاونت اشتغال وزارت کار و رفاه اجتماعی و معاونت امور دولت، مجلس و استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امضا شد.

اعطای مجوز مرکز توانمند سازی کسب و کار های نوپا به رئیس پارک علمی و فناوری استان به امضای مهندس جهانگرد و استاندار کردستان، توافقنامه توسعه مخابرات، اعطای مجوز مرکز آپای کردستان به رئیس دانشگاه استان توسط مهندس جهانگرد، اعطای مجوز وام کمیته وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مدیرکل ICT استان کردستان با امضای مهندس جهانگرد و دکتر دوایی مرکزی معاونین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیگر توافق های صورت گرفته بین دو وزارتخانه به شمار می رود.
طبقه بندی: وزارت ارتباطات و فناوری ،
[ شنبه بیست و سوم مرداد 1395 ] [ 08:00 قبل از ظهر ] [ مدیریت وب ]
.: Weblog Themes By folder98 :.

درباره وبلاگ


آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :