تبلیغات
دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام

دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام
خدمات پست،پست بانک و مخابرات{ ICT روستایی}
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتون درباره ی این وبلاگ چیه ؟

لینک دوستان
خبرگزاری فارس: جلسه کارگزاران ICT روستایی با معاون توسعه روستایی رییس جمهور/بر صرف بودجه دفاتر ICT  روستایی در همین بخش نظارت شود

جلسه کارگزاران ICT روستایی با معاون توسعه روستایی رییس جمهور/بر صرف بودجه دفاتر ICT روستایی در همین بخش نظارت شود

دبیر انجمن ICT روستایی کشور از برگزاری جلسه مشترک این انجمن با معاون توسعه روستایی رییس جمهور طرح مطالبات کارگزاران روستایی خبر داد.


اکبر آسیایی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، از برگزاری جلسه مشترک انجمن ICT روستایی کشور، دهیاران،نماینده مردم در مجلس و فرماندار با سید ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی رییس جمهور خبر داد و اظهار داشت: در این جلسه 5 تقاضای اولویت‌دار کارگزاران ICT روستایی مطرح شد.

دبیر انجمن ICT روستایی کشور گفت: با توجه به امکان تعریف هزار خدمت برای روستاها، پیگیری برای ارائه خدمات بیشتر به دفاتر طبق بند 17 ماده 194 قانون برنامه پنجم توسعه درخواست شد.

وی ادامه داد: نظارت بر یارانه‌ها و ردیف های بودجه که به نام دفاتر ICT  روستایی تعریف شده‌اند از دیگر خواسته دفاتر است تا این یارانه‌ها در دفاتر صرف شوند.

آسیایی زاده افزود: پیگیری برای فعال شدن متولی متمرکز کشوری برای دفاتر و حذف فشار های پست بانک برای کسر کارمزد بابت وثیقه نقدی از دیگر مطالبات دفاتر ICT روستایی بود.

دبیر انجمن ICT روستایی کشور تصریح کرد: همچنین درخواست شد برای ارائه حق انتخاب بیشتر به روستاییان، در صورت امکان خدمات سایر بانک‌ها و صندوق‌ها از جمله صندوق کارآفرینی امید و بانک کشاورزی در روستاها نیز ارایه شود.
طبقه بندی: کارگزاران مخابرات و ICT ،
[ سه شنبه بیست و سوم شهریور 1395 ] [ 07:21 قبل از ظهر ] [ مدیریت وب ]
.: Weblog Themes By folder98 :.

درباره وبلاگ


آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :