تبلیغات
دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام

لینکستان

نظرسنجی

نظرتون درباره ی این وبلاگ چیه ؟

خدمات پست،پست بانک و مخابرات{ ICT روستایی}

خبرگزاری فارس: از ظرفیت مرزی بودن و وجود معدن برای رونق بخش سرشیو استفاده شود

نماینده روحانیون بخش سرشیو سقز گفت: ظرفیت معدن و مرزی بودن از استعدادهای خوب این بخش است که باید از آنها در راستای توسعه بخش و رونق اقتصادی منطقه استفاده کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس از سقز، ماموستا شمس‌الله علمی بعد از ظهر امروز در دیدار استاندار کردستان با مردم بخش سرشیو سقز، اظهار کرد: حضور مسوولان در بین مردم می‌تواند نقش مهمی در شناسایی مشکلات و اتخاد تصمیمات مناسب برای رفع کاستی‌ها در هر منطقه‌ای باشد.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم در مورد خدمت به هم‌نوعان، گفت: خداوند تبارک و تعالی در سوره مائده می‌فرماید کسانی که ایمان آورده‌اید در مسیر خدا گام بردارید.

نماینده روحانیون بخش سرشیو سقز با بیان اینکه در مسیر خدا حرکت کردن، فقط به معنی نماز خواندن و روزه گرفتن نیست، تصریح کرد: هر مسوولی که به مردم خدمت می‌کند به نوعی گام در راه انجام دستورات خدا برداشته است.

به گفته ماموستا علمی، صداقت در خدمت به مردم از سوی مسوولان امری ضروری است و تمام دین اسلام به بحث عدالت تاکید کرده است.

وی گفت: اینکه گفته می‌شود، منطقه‌ای مانند بخش سرشیو سقز محروم است، قبول ندارم چراکه مردم این منطقه به واسطه داشتن معدن، کشاورزی و غیره محروم نیست و اگر از این ظرفیت‌ها به درستی استفاده شود به خوبی می‌توان مسیر توسعه را طی کرد.

وی خاطرنشان کرد: می‌توان از ظرفیت معدنی که در این بخش وجود دارد و همچنین مرزی بودن سرشیو، به نفع توسعه همه جانبه این بخش استفاده کرد و بستر ارتقای سطح اقتصادی مردم را فراهم کرد.

نماینده روحانیون بخش سرشیو سقز گفت: ظرفیت معدن و مرزی بودن از استعدادهای خوب این بخش است که باید از آنها در راستای توسعه بخش و رونق اقتصادی منطقه استفاده کرد.

وی با بیان اینکه نبود امکانات رفاهی از جمله گاز طبیعی یکی از مشکلات روستاهای بخش سرشیو سقز است، گفت: تاکنون تنها یک روستای این بخش گازدار شده است و این انتظار مردم است، که از خدمات رفاهی مناسب مانند سایر مردم استان بهره‌مند شوند.

ماموستا علمی با تاکید بر اینکه دعای خیر مردم مسوولان را سربلند می‌کند، افزود: هرچه مسوولان بتوانند در مسیر خدمت به مردم صداقت عمل داشته باشند در دنیا و آخرت سربلند خواهد بود.

نماینده روحانیون بخش سرشیو سقز در پایان ابراز امیدواری کرد، حضور استاندار به بخش سرشیو فتح بابی برای رفع مشکلات و توسعه این بخش باشد.آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :