تبلیغات
دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام

لینکستان

نظرسنجی

نظرتون درباره ی این وبلاگ چیه ؟

خدمات پست،پست بانک و مخابرات{ ICT روستایی}در روزهای گذشته، سه نماینده مجلس به وزیر ارتباطات در ارتباط با مشکلات کارکنان شرکتی مخابرات تذکر داده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در هفته‌های گذشته کارکنان شرکتی مخابرات بارها از شهرها و استان‌های مختلف به تهران آمده و تجمعات اعتراضی برگزار کردند.این کارکنان می‌گویند بایستی براساس قانون، طرح طبقه‌بندی مشاغل در مخابرات اجرایی شود و در ضمن تبعیض در ساختار مخابرات برچیده شود.

این اعتراضات با همراهی نمایندگان مجلس، این روزها وارد فاز جدیدی شده است؛ در روزهای گذشته، سه نماینده مجلس، قاضی‌پور، محجوب و رنجبرزاده به وزیر ارتباطات تذکر داده‌اند.

در متن تذکر این نمایندگان از وزارتخانه مربوطه خواسته شده که در روزهای باقیمانده از دولت یازدهم، مشکلات کارکنان شرکتی مخابرات را حل کند.

نمایندگان مجلس از وزیر ارتباطات خواسته‌اند که در موردِ تعیین تکلیف کارکنان شرکتی مخابرات اقدامات لازم انجام شود و بساطِ تبعیض در مخابرات برچیده شود.

حالا کارکنان شرکتی مخابرات منتظرند ببینند چه اتفاقی در روزهای باقیمانده دولت یازدهم می‌افتد و آیا درنهایت مخابرات، تن به اجرای قانون خواهد داد یا خیر؟آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :