تبلیغات
دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام - نامه سرگشاده كارگزاران مخابرات روستایی به مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ایی ( دامت بركاته )

ICT_ROOSTAEI

مجموعه خدماتICT
پست
مخابرات
پست بانک

دفترارتباطات و فناوری اطلاعات روستای بسطام - نامه سرگشاده كارگزاران مخابرات روستایی به مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ایی ( دامت بركاته )

خدمات پست،پست بانک و مخابرات{ ICT روستایی}
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت

پیام مدیریت وب بسطام


بنام خالق یکتا
به عشق محمد و آل محمد صلوات

{ آرامگاه شیخ بایزیدبسطامی دربسطام }
سلام دوستان ازاینکه محفل این حقیر راباقدوم مبارک مزین کرده و دیده باران فرمودیدسپاسگزارم امیدوارم بانظرات خوب و سازنده اتان مرا درارائه ی هرچه بهتراین وبلاگ یاری فرمایید.وبلاگ بسطام سعی دارد اوقات خوشی رابرای شماعزیزان فراهم نماید و ضمناً پلی باشد بین همکاران مخابرات روستایی کشور،درصورت تمایل مرابه اسم دفترخدمات فناوری اطلاعات وارتباطات روستای بسطام لینک کنید وباگذاشتن پیغام درقسمت نظرات منتظرباشیدتادراسرع وقت لینک شویید.باتشکر مدیریت

نویسندگان وب بسطام

تقویم و ساعت وب بسطام

ارتباطات وب بسطام

***شروع***
لینک دوستان+
چپ نیوز _
تک ایران_
مخابرات ما _
فروشگاه کارگزاران آی سی تی_
فروشگاه های بسطام +
فروشگاه شماره 1 _
فروشگاه شماره 2 _
فروشگاه شماره 3_
فروشگاه شماره 4 _
فروشگاه شماره 5 _
فروشگاه شماره 6 _
دفاتر و انجمن ICT کشور+
توللیICT _
خمینICT _
ترجانICT _
سرابICT _
کوئیکICT _
اصفهانICT _
پیرانشهرICT _
همسفرICT _
مولان آبادICT _
کارگزاران خودمخابرات ICT _
انجمن کارگزاران روستایی ICT _
انجمن دفاتر پیشخوان مرکزیICT _
انجمن دفاتر پیشخوان لرستانICT _
انجمن دفاتر پیشخوان گلپایگان ICT _
انجمن دفاتر پیشخوان کرمانشاه ICT_
انجمن دفاترپیشخوان خراسان رضویICT _
دانلود های اینترنتی +
دانلود و کد موزیک کردی _
Team Viewer 5دانلود فایل _
دانلود رایگان کتاب - زندگینامه _
دانلود آهنگ بهترین خوانندگان _
دانلود کتاب خیام به زبان کردی _
دانلود رایگان کتاب - ادبیات جهان _
دانلود کتاب رایگان - روانشناسی _
دانلود رایگان کتاب - کامپیوترو آی.تی _
دانلود رایگان کتاب - کتابهای تخصصی _
دانلود رایگان کتاب - کتابخانه امیدایران _
دانلود رایگان کتاب - دینی وعلوم انسانی _
پورتال های اینترنتی +
پورتال شهرداری سقز _
پورتال فرمانداری سقز _
پورتال پیام نور مرکز سقز _
پورتال هواشناسی سقز _
پورتال پست بانک کردستان _
پورتال دانشگاه آزاد واحد سقز _
پورتال رسمی استانداری کردستان _
پورتال کار و امور اجتماعی کردستان _
پورتال شرکت پست استان کردستان _
پورتال مدیریت آموزش و پرورش سقز _
پورتال دفاتر پیشخوان استان کردستان _
پایگاه های اینترنتی +
پایگاه خبری آفتاب _
پایگاه خبری اکونیوز _
پایگاه خبری جام جم _
پایگاه عصر موسیقی _
پایگاه آب و هوای جهان _
پایگاه باشگاه زوج آسمانی _
پایگاه شبکه رادیویی فرهنگ _
پایگاه اطلاع رسانی خانه ملت _
پایگاه اطلاع رسانی کارمند نیوز _
پایگاه خبری فوتبال ایران و جهان _
پایگاه سازمان امور مالیاتی کشور _
پایگاه پخش زنده تلویزیون و رادیو _
پایگاه کانون دفاتر پیشخوان دولت _
پایگاه مجمع تشخیص مصلحت نظام _
پایگاه بیمارستان و مراکز درمانی مادر _
پایگاه سوابق صندوق تامین اجتماعی _
**************پایان*************
لیست کامل ارتباطات

سقز

نظرسنجی وب بسطام

نظرتون درباره ی این وبلاگ چیه ؟

امکانات ویژه وب بسطام

بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید این ماه:
بازدید ماه قبل:
بازدید کل:
کل مطالب:
[Translate to English]
RSS     ATOM
دریافت کد نظر یادت نره شارژ اینترنت َADSL پرداخت آسان قبوض پیام فیش حقوق بازنشستگان فیش حقوق شاغلین خرید عینک آفتابی معرفی فروتل سونی اریکسون اسمبلی نوکیا اسمبلی نمایشگاه دائمی فروتل کوچک کننده بینی آیدان اصل بزرگترین بانک اطلاعاتی تعمیرات موبایل خرید ساعت دیواری
موضوع: کارگزاران مخابرات و ICT   | نویسنده: مدیریت وب | تاریخ: دوشنبه هفدهم مهر 1396http://static1.donya-e-eqtesad.com/thumbnail/MjJjZjVmM2Mx/QHn8O9nsSzT8qCU7RegsN6Pbb5v74eEtbKeSOh05RaY4kX0q0_Y_8Ut7TZyzEhnm/file.jpg

بسم اله الرحمن الرحیم

اَلـلّـهُـمَّ صَـلِّ عـَلـی مُـحَـمَّـد وَ آل مُـحـَمَّـد

مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای زیده عزّه

با سلام و سپاس و تحییات بیكران

به نام الله آغاز میکنیم که نام مبارکش آرامبخش روح و روان است و بهترین سرآغاز برای تمامی امورات

رهبر عزیزم
بر آن شدیم که نامه ای سرگشاده را به دور از هرنوع تعریف و تمجیدی كه حتم داریم شما هم علاقه ای به آن ندارید ، برایتان به رشته تحریر در بیاوریم آنهم به این دلیل كه حضوری دستانمان به دامان پر مهرتان نمی رسد تا فریاد رسی برایمان باشید و حلّالی برای مشکلاتمان ، که حقیقتا این مشكلات دردآور خاطر هر آزاد مردی را آزرده خاطر میکند و باعث رنج و عذابی بس عظیم و فراوان میشود ، به همین خاطر است كه لازم دیدیم با شما درد دلی هرچند مختصر داشته باشیم.

رهبرم
شاید بعضیها از نوشتن این نامه به حضور مبارکتان آزرده خاطر شوند و بخواهند به نوعی جبران نمایند ولی اجباراً و الزاماً بر آن شده ایم که وقت شریفتان را بگیریم چون میدانیم كه شما متعلق به همه ما هستید و این از بركات مقدس همین نظام است كه آزادانه با شما درد دلی كوتاه و مختصر داشته باشم.
به لطف پروردگار متعال نظامی مقتدر را داریم که برای تحکیم آن خونهای زیادی داده شده و برای سربلندی آن جانفشانیهای بی حد و حصری شده است و حال همه برآنیم و وظیفة خود میدانیم که با جان و دلمان محافظتش کنیم تا خدای ناكرده هیچ نوع گزندی از طرف دشمنان و نااهلان به آن نرسد.

اجازه بدهید خودمان را معرفی نماییم ، کارگزاران مخابرات روستایی هستیم با تحصیلات عالیه ، ساده زیست و کم توقع و با سابقه های بالا . سالیانیست صادقانه و با تمام توان مشغول خدمت رسانی به مردمان شریف روستاها هستیم و در این راه جوانی ، عمر و تحصیلاتمان را داده ایم كه صد البته چون خدمت به مردمان شریف و ساده روستا بوده است به آن افتخار میكنیم و هرگز از راهی که قدم در آن نهاده اییم پشیمان نیستیم ، ولی دریغا دور از چشم نظام مقتدر و سربلند جمهوری اسلامی ایران از طرف شرکت مخابرات ایران بر ما جفا و نامهربانی های گسترده ایی روا گردیده به شیوه ای که واقعاً حتی عرصه زندگی کردن را برایمان تنگ و تنگتر کرده است. انتظاری که داریم و چیزی را که میخواهیم قانونی و حتی از حداقلهاست ولی باز هم با نامهربانیها و ترشرویی های بیشتری روبر میشویم.

رهبر فرزانه انقلاب
 قراردادی دائمی طبق قانون کار جمهوری اسلامی ایران را با شرکت مخابرات ایران خواستاریم ، همان قراردادی را كه تمامی مفاد و مواد قانونی ( ماده 83 قانون مجلس شورای اسلامی و بخشنامه ها و ماده های قانونی قانون كار وزارت تعاون ، كار و رفاه اجتماعی ) به ما ارزانی داشته است ، ولی  چرا و به چه دلایلی شركت مخابرات زیر بار آن نمیروند و از اجرای عدالت اجتماعی طفره میرود ، واقعا نمیدانیم . به جای حل مشكل بعد از سالیان سال خدمت راستین در روستاهای دور و نزدیك تهدیدمان به تسویه حساب ، اخراج و یا تحمیل قراردادهای موقتی خارج از موازین قانون کار میکنند و امنیت شغلی ما را به خطر می اندازند تا جاییكه در دیوان عدالت اداری نیز علیه ما شكایت میكنند تا بخشنامه های وزارت كار را كه در خصوص كارگزاران مخابرات روستایی صادر شده است را باطل نمایند . در سایه حكومت اسلامی به جای اینكه حقمان را بدهند از سادگی ما روستائیان سوءاستفاده نموده و دارند با قانون گریزی هایشان حق و حقوقمان را ضایع میكنند .
باورتان میشود بعد از این همه سال خدمت صادقانه حقوقی را كه كفاف زندگی مان را بدهد بر ما روا نمیدانند ؟ و اگر از آنها بپرسید میگویند : حقوق كارگزاران مخابرات روستایی با حقوق كاركنان دائمی و رسمی ها برابر است در حالی كه این گفته ها دور از واقعیت و برای منحرف كردن افكار عمومی ، شخصیتها و نهادهای مربوطه هست. در حالی که امنیت شغلی ما تهدید شده و حقوقمان کفاف زندگی مان را نمیدهد .
 متأسفانه دوستان و همكارانمان در شركت مخابرات ایران ( البته اگر ما را دوست و همكار خود بدانند ) این حق و حقوق قانونی را بر ما روا نمی بینند آنهم در سایه  نظامی که سراسر عدالت حضرت علی ( ع ) را در سرلوحه امورات خود دارد برای همین است که میگوییم برما جفاها شده است و ما حقیقتاً گله مندیم .
متاسفانه از نظر شركت مخابرات ایران عدالت همانی ست كه خود تعبیر و تفسیر میكنند و به بهانه های افزایش درآمد و بهره وری و كاهش هزینه ها حتی نیروی انسانی خود ( كارگزاران مخابرات روستایی ) كه سنگرداران واقعی در جبهه ارتباطات روستایی بوده و هستند را قربانی دیدگاها و عملكردهای خود میكنند.
به فرموده حضرت امام ( رحمته الله علیه ) و شخص شما ( دامت برکاته ) و دیگر بزرگان مملكت جمهوری اسلامی ایران قانون حرف اول میزند و همه باید از قانون تبعیت نمایند .

حضرت امام ( ره ) میفرمایند :
«در کشوری که قانون حکومت نکند ، خصوصا ، قانونی که قانون اسلام است ، این کشور را نمی‏توانیم اسلامی حساب کنیم.»

«اگر همه اشخاصی که در کشورمان هستند و همه گروه‌هایی که در کشور هستند و همه نهادهایی که در سرتاسر کشور هستند به قانون خاضع بشویم و قانون را محترم بشمریم ، هیچ اختلافی پیش نخواهد آمد.»

« نباید چنانچه یک قانونی بر خلاف نظر من بود ، من بیایم بیرون و هیاهو کنم که من این قانون را قبول ندارم ، این قانون خوب قانونی نیست. قانون خوب است ، شماها باید خودتان را تطبیق بدهید با قانون ، نه قانون [ خودش را ] با شما تطبیق بدهد. اگر قانون بنا باشد که خودش را تطبیق بدهد با یک گروه ، تطبیق بدهد با یک جمعیت ، تطبیق بدهد با یک شخص، این قانون نیست. قانون در رأس واقع شده است و همه افراد هر کشوری باید خودشان را با آن تطبیق بدهند. اگر قانون بر خلاف خودشان هم حکمی کرد، باید خودشان را در مقابل قانون تسلیم کنند، آنوقت است که کشور کشور قانون می‏شود.»

و یا شما خودتان ( مد ظله العالی ) فرموده ایید :
« مخالفت با قوانین و مقررات و دستورات دولت اسلامى که به‌طور مستقیم توسط مجلس شوراى اسلامى وضع شده و مورد تأیید شوراى نگهبان قرار گرفته ‏اند و یا با استناد به اجازه قانونى نهادهاى مربوطه وضع شده‏‌اند ، براى هیچکس جایز نیست و در صورت تحقّق مخالفت توسط فردى در این خصوص ، بر دیگران تذکر و راهنمایى و نهى از منکر لازم است ( البته با وجود شرایط نهى از منکر ) ».

رهبر عزیزم
و حال این شركت مخابرات ایران است كه به بهانه اینكه تا حدودی خصوصی شده است قانون را اجرا نمیكند و یا در پی اجرای ناقص آن است و این عملكرد تبعیض آمیز شركت مخابرات ایران است كه باعث اینهمه اختلافات و فشار و نگرانی ها شده است و متاسفانه گاها چنین وانمود میكند كه قانون در مورد ما شمولیت نخواهد داشت.

رهبرم
لازم است به عرضتان برسانیم كه مجلس محترم شورای اسلامی در 4 اسفند ماه 1393 قانونی به نام ماده 83 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت ( 2 ) را برای ما تصویب نموده است و شركت مخابرات را مكلف به عقد قرارداد مستمر تا زمان بازنشستگی كرده و وزارت كار كه متولی تعیین نوع رابطه كارگری و كارفرمایی ست قرارداد دائم را مورد تائید قرار داده است ولی شركت مخابرات ایران به جای اجرای نص قانون مجلس و قانون كار از در تقابل با ما وارد میشود و به هر دری میزند تا قوانین مذبور را دور بزند برای مثال همچنانكه عرض نمودیم در دیوان عدالت اداری علیه ما كارگزاران ساده دل و قشر زحمتکش روستایی طرع دعوی نموده است.

مقام عظمای ولایت
و حال چون میدانیم و ایمان قلبی داریم كه شما رهبری عزیز اعتقادی راسخ به برقراری عدالت نه تنها در ایران عزیز اسلامی مان بلكه در سراسر گیتی پهناور دارید درد دلمان را نزد شما آورده ایم و شکایتمان را تقدیمتان مینماییم تا فریاد رسی برایمان باشید و چراغی را برای خانة پر از یأس و نا امیدیمان برافروزید و ما را از این همه دغدغه و نگرانیها كه مانند خوره ایی به جانمان افتاده است ، برهانید چون حقیقتا در ناامیدی مطلق نسبت به زندگی امروزی به سر میبریم ، باور بفرمایید دیگر هیچ راه بازگشتی برایمان متصور نیست كه دوباره از اول شروع كنیم چون بهترین عمر جوانیمان را در این راه گذاشته ایم . ما امروز به جای اینكه به فكر تأمین آینده فرزندانمان ، تربیت صحیح آنها و آماده سازی شان برای خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم متاسفانه بیشتر نگران وضعیت خودمان شده ایم كه آیا واقعا سرانجام نامبهم مان به كجا ختم خواهد شد در حالی که قانون را داریم  و آیا واقعا با این شرایط ناهمواری كه برایمان درست شده است میتوانیم اموراتمان را بگذرانیم ؟ ( والله اعلم ).
به همین چند سطر دردل بسنده میكنم و شما را به احدیت بی همتا میسپارم ، در نهایت ای رهبر آزاده ما کارگزاران مخابرات روستایی که از سابقه های بالای خدمتی برخورداریم از شما عاجزانه طلب استمداد می نماییم.

 رهبر خوبم لطفا به دادمان برسید .

با تقدیم احترامات خاص

جامعه كارگزاران مخابرات روستایی

تلکس خبری وب بسطام

:: توضیحات وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص قرارداد و وضعیت کارگزاران مخابرات روستایی
:: آغاز تفکیک مشاغل مستمر از موقت در کمیته روابط کار
:: قراردادهای موقت عامل ناامنی شغلی
:: اعضای کمیسیون صنایع از توضیحات آذری‌جهرمی قانع نشدند
:: کارگزاران مخابرات روستایی آذربایجان غربی در تشریح مشکلات مختلف خود نامه سرگشاده منتشر کردند
:: یک فعال صنفی کارکنان مخابرات خطاب به مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:
:: جمعی از کارگزاران مخابرات روستایی کشور خطاب به وزیر ارتباطات:
:: كمیته‌های انضباطی سناریوی جدید علیه كارگزاران مخابرات روستایی !
:: به دنبال انتشار بیانیه شركت مخابرات ایران ،، وزارت كار ادعای مخابرات را رد كرد
:: ایلنا گزارش می‌دهد؛ «بی‌ثبات‌کاری» یعنی اعتراض ممنوع!
:: نمایندگان شركت مخابرات با وجود موانع قانونی، كارگزاران را تهدید به اخراج می‌كنند
:: عضو جامعه کارگزاران مخابرات روستایی مطرح کرد؛ کارگزاران مخابرات روستایی خواستار اجرای طرح طبقه بندی مشاغل
:: سایه سنگین ابهام بر سر کارگزاران مخابرات روستایی
:: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات : باید به شکایت کارگزاران مخابرات روستایی رسیدگی شود
:: انتشار نامه کانون به مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در خبرگزاری فارس
:: بررسی سوالات قاضی پور و کامران از وزیر کار/ربیعی: استخدام کارگران کارگزاری‌های مخابرات در دستور کار وزارت رفاه
:: نامه سرگشاده كارگزاران مخابرات روستایی به مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ایی ( دامت بركاته )
:: نامه سرگشاده كارگزاران مخابرات روستایی به مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی )
:: نظر حقوق دادن برجسته كشور دكتر بهمن كشاورز در مورد طرح دعوی شركت مخابرات ایران در دیوان عدالت اداری در خصوص كارگزاران مخابرات روستایی
:: انتشار و چاپ جوابیه كارگزاران مخابرات روستایی به سخنگوی محترم شركت مخابرات ایران در روزنامه شرق شماره 2969 مورخه 1 مهر 1396